İŞKUR Aracılığıyla Personel Alım Süreci Hakkında Duyuru

-A +A

Aşağıdaki duyuruya konu mülakat, Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ileri tarihe ertelenmiş olup internet sitemiz üzerinden ilan edilecektir.

 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinde 02-06 Mart 2019 tarihleri arasında yayımlanan iş ilanlarımıza yapılan başvurular neticesinde listeler İŞKUR tarafından Kurumumuza gönderilmiştir.

Aşağıdaki listelerde ismi bulunan kişilerin, isimlerinin olduğu listenin başında sıralanan belgeleri eksiksiz olarak 15/03/2020 tarihi saat 23:59’a kadar sage.ik@tubitak.gov.tr  adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Bildirilen son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular ile belgelerini göndermeyen ya da eksik gönderenler ile şartları sağlamadığı tespit edilen başvurular sözlü mülakata alınmayacaktır.

İlgililere duyurulur.

 

Önlisans Mezunu Teknisyen (İtfaiyeci): Talep Edilen Belgeler ile İŞKUR tarafından Gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız.

Önlisans Mezunu Teknisyen (Elektronikçi): Talep Edilen Belgeler ile İŞKUR tarafından Gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız.

Önlisans Mezunu Memur (Fotoğrafçı): Talep Edilen Belgeler ile İŞKUR tarafından Gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız.

Mesleki ve Teknik Lise Mezunu (Betonarmeci-Engelli-Usta): Talep Edilen Belgeler ile İŞKUR tarafından Gönderilen Aday Listesi İçin Tıklayınız.